Profil společnosti

profil-spolecnosti_image_2

Interiérové studio

Po 20 letech zkušeností v oblasti realizací interiérů jsme se rozhodli nabízet zákazníkům prověřené a ryze české výrobce, kteří to myslí s kvalitou vážně.
Výrobce, pro něž je kvalita otázkou cti a kde se rodinné zlato i láska k řemeslu dědí z generace na generaci.

V centru města Ústí nad Labem jsme nechali vzniknout na ploše 200 m2 expozici českých kuchyní a nábytku od výrobce, který se se svou kvalitou úspěšně prosazuje po celém světě. Přijďte se jednoduše přesvědčit, prohlédnout a vyzkoušet naši nabídku do interiérového studia v ulici Velká Hradební mezi Kulturním a Národním domem. Najdete zde nejmodernější kuchyňské vybavení, sofistikované technologie či důmyslné systémy.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.